paragliding škola kurzy létání
BESKYDSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
ALTO PARAGLIDING SCHOOL
ŠUMAVSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
NABÍDKA PRO PILOTY
PRO POKROČILÉ PILOTY
TANDEMOVÉ LETY
ELŮV OBCHOD
EXPEDICE LANZAROTE - 7.1.
JIŽNÍ VIETNAM - 15.1.
HIMÁLAJSKÁ EXPEDICE - 3.2.
NOVINKY
EL SPEEDO - FLYING COMMUNITY

Výlet za termikou Bassano

bassanozakl01
bassanozakl02
bassanozakl03_1
bassanozakl04_1
bassanozakl05
Termíny


Další informace
Termické létání v zahraničí
Termické létání v zahraničí

Zveme vás všechny na náš výlet za termikou do Bassana. Letové terény v oblasti Cima del Grappa nedaleko italského města Bassano del Grappa jsou pilotům dobře známé. Několik startovišť s převýšením od 600 m až do cca 1500 m snadno dostupných autem po dobré silnici skýtá super možnosti k pohodovému létání. Popsal bych je jako nezáludné, termicky velmi aktivní terény s dobrými možnosti vývozů a výbornou pizzerií :-)

Tento výlet je vhodný pro všechny "dolétávače" letošní sezóny a také pro vás, kteří jste nedávno absolvovali Základní kurz a rádi byste se více rozlétali. Našim absolventům nabízíme i možnost zapůjčení kompletní nové paraglidingové výbavy!

Ubytování:
- ve vlastních stanech a spacácích v novém luxusním kempu u pizzerie L'Antica Abbazia v městečku Semonso severně od Bassana (cca 9 EUR/osobu/noc).

Stravování:
Převážně z vlastních zásob na vlastním kempingovém vybavení. Nakoupit si můžete po přistání v obchůdku nedaleko přistávačky nebo zajedeme do supermerkáda. V pizzerii, v jejímž areálu je kemp, nás pokaždé vřele uvítají a upečou tu nejlepší pizzu, jakou můžete ochutnat.

Doprava:
- El Busem: Společný odjezd od naší kanceláře ve Frýdku Místku bude v předvečer prvního dne kurzu v 17:00. Další nástupní místa budou v Olomouci (18:00) a Brně (19:00). Příjezd plánujeme na pozdní noční hodiny posledního dne kurzu, nebo brzké ranní hodiny následujícího dne.
- Vlastní: Domluvte se s kamarády a doražte na místo vlastním autem po trase a v čase, které vám vyhovují.

Podíl na nákladech na společnou dopravu do a z místa konání, včetně přesunů mezi jednotlivými oblastmi: 1800 Kč.

Cena výletu: 4400 Kč,
- naši absolventi mají 10% slevu.Parametry

Beskydy Card