paragliding škola kurzy létání
BESKYDSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
ALTO PARAGLIDING SCHOOL
ŠUMAVSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
NABÍDKA PRO PILOTY
PRO POKROČILÉ PILOTY
TANDEMOVÉ LETY
ELŮV OBCHOD
NABÍDKA PRO PILOTY
PROFESIONÁLNÍ STŘEDISKO PARAGLIDINGOVÉHO VÝCVIKU
Pokurzovky
Cena: 3300 Kč
 
Tři dny létání s kompletním vybavením + šance vyzkoušet si jiné padákové kluzáky z test-centra. Beskydské letové terény s vyčerpávající informací o nich, vývozy, pomoc na startu a v termice. To vše za jeden den dovolené!
Termíny
Termické létání v zahraničí
Cena: 4400 Kč
 
Intenzivní výuka termického létání je perfektní příležitost nejen pro piloty začátečníky, ale i pro vás pro všechny, kteří se pod dohledem zkušených instruktorů chcete pustit do toho správného termického létání.
Termíny
Pozemní trénink (trénink na loučkách a na dunách)
Cena: od 600 Kč
 
Naučit se zvládat křižové starty, to chce vítr a trpělivost. Naučit se s padákem nad hlavou chodit do všech stran a kitovat s padákem ze strany na stranu, tak na to už je skutečně potřeba cílený trénink.
Termíny
Perfektní starty
Cena: 3500 Kč
 
Jestli jste už dříve absolvovali některý ze Základních kurzů paraglidingu, jste majiteli licence PL-A, ale chtěli byste si znovu zopakovat bezpečné starty a naučit se je precizně zvládat, tak neváhejte. Udělejte něco pro svůj klid před dalším letem.
Termíny
Přesná přistání
Cena: 3500 Kč
 
Zajímají vás skutečně přesná přistání? Chcete se naučit aktivně pracovat s klesáním v různých rychlostech letu?
Termíny
Poznáváme terény v České Republice
Cena: 2500 Kč
 
Chcete načerpat další zkušenosti z létání v nových leteckých oblastech ČR? Pod stálým dohledem našich instruktorů můžete takto bezpečně postoupit k samostatnému létání v našich horách.
Termíny
Expediční výlety
Cena: od 3300 Kč
 
Nezáleží ani tak na úrovni vašeho létání, jako spíše na chuti poznávat nová místa, nové přátele, zajímavé letové oblasti. A to v období celého roku včetně zimních plískanic.
Termíny
APT Trénink
Cena: od 5310 Kč
 
Natřete si nosy - jde se létat! Termické létání spojené s kompletním tréninkem aktivní pilotáže ve vyhlášených alpských oblastech.
Termíny
Bezpečnostní trénink (nejen pro pilotní licenci PL-B)
Cena: 5900 Kč
 
Zúčastněte se intenzivního tréninku sestupových a únikových manévrů, naučte se s námi precizně zvládat symetrická a asymetrická zaklopení náběžné hrany, udělejte něco pro vaši aktivní bezpečnost...
Termíny
El Speedo řešení - Bezpečnostní balíček po Základním kurzu
Cena: 9900 Kč
 
Nabízíme vám kvalitní přípravu na samostatné létání rozloženou do jednoho roku od začátku Základního kurzu.
Beskydy Card