paragliding škola kurzy létání
BESKYDSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
ALTO PARAGLIDING SCHOOL
ŠUMAVSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
NABÍDKA PRO PILOTY
PRO POKROČILÉ PILOTY
TANDEMOVÉ LETY
ELŮV OBCHOD
VÝUKA PARAGLIDINGU
PROFESIONÁLNÍ STŘEDISKO PARAGLIDINGOVÉHO VÝCVIKU

Akce Tři přihlášky na Základní kurz, čtvrtá zdarma pokračuje i v r. 2015

vyhody1003
vyhody1001
vyhody1002

Termíny základních kurzů už jsme dávno zveřejnili a tak nastává čas nabídnout vám také zajímavé akce, díky kterým můžete kurz absolvovat za ještě zajímavější ceny. Akce 3+1 platí i pro rok 2016!

Akce 3+1 tedy pokračuje - vezměte s sebou 3 kamarády na kterýkoliv z našich Základních kurzů a získejte pro sebe tento kurz zdarma.

Konkrétně jde o tyto kurzy:
Seznamovací kurz paraglidingu (2 letové dny)
Základní kurz paraglidingu (7+2 dny, pilotní licence Pilot)
- Základní kurz paraglidingu v Beskydech (5+2 dny - první etapa pro PL - Pilot)
- Základní kurz paraglidingu - Alpské terény (5 dnů - druhá etapa pro PL - Pilot)

Pošlete všechny čtyři přihlášky na jeden vybraný termín, do poznámek jedné z nich  napište jména tří kamarádů z ostatních přihlášek a je to. Po potvrzení a přijetí našich standardních informací k připravovanému kurzu postupujte podle instrukcí. Bude potřeba zaplatit rezervační zálohu, tu vám v první den kurzu samozřejmě vrátíme nebo odečteme z celkové ceny za kurz. Jen pro jistotu dodáváme, že tato akce se vztahuje na žáky, kteří se budou kurzu skutečně účastnit, tedy nejde jen o vyplnění přihlášky.

Akce má platnost od 1. 1. 2016 do 20. 9. 2016. Tato nabídka platí v rámci této sezóny i zpětně. Tedy jestli jste už přihlášeni, a víte o třech kamarádech, kteří pojedou s vámi, vyplňte jejich přihlášky a napište nám o tom. 

Letu zdar a ať se daří
El Speedo team
Beskydy Card