paragliding škola kurzy létání
BESKYDSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
ALTO PARAGLIDING SCHOOL
ŠUMAVSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
NABÍDKA PRO PILOTY
PRO POKROČILÉ PILOTY
TANDEMOVÉ LETY
ELŮV OBCHOD
EXPEDICE LANZAROTE - 7.1.
JIŽNÍ VIETNAM - 15.1.
HIMÁLAJSKÁ EXPEDICE - 3.2.
VÝUKA PARAGLIDINGU
PROFESIONÁLNÍ STŘEDISKO PARAGLIDINGOVÉHO VÝCVIKU

Základní výcvik 2017 - Akce 3+1 pro skupiny a 1+1 pro ženy

7_zakladni_kurz_beskydy_00038
7_zakladni_kurz_beskydy_00032
7_zakladni_kurz_beskydy_00008
7_zakladni_kurz_beskydy_00023
7_zakladni_kurz_beskydy_00041
7_zakladni_kurz_beskydy_00025

Základní kurzy se nám letos plní ještě rychleji než loni, za což jsme určitě všichni v El Speedu rádi a to jenom ukazuje, jak silně jsme zase na El Speedo tréninkových metodikách, novém PG vybavení a letových terénech zapracovali.

Vážně jsem za to moc rád, že se loni investovaná energie, invence a čas zase na jaře promění v další společný trénink s příjemně naladěnými lidmi. Takhle to má parádní smysl.

A abychom zase dopřáli tradiční zvýhodnění pro skupinky přátel, chtěl bych oficiálně potvrdit, že i na sezónu 2017 platí:

Akce 3+1 pro skupinu zapsanou na jeden termín Základního výcviku i Akce 1+1 pro ženy zapsané na jeden termín Základního výcviku. A to jak v Beskydech, tak v Alto Paragliding School na Rané.

Píšu to hlavně proto, že jestli se někdo z vašeho okolí chystá k nám na Základní kurz paraglidingu a třeba počítá s těmito skupinovými akcemi, tak by to chtělo s přihláškou příliš neotálet, protože ty termíny se skutečně rychle zaplňují.

Bližší info k Základnímu výcviku najdete už i na novém El Speedo webu: https://elspeedo.devx.agency/kurzy/zakladni-vycvik/

Díky za přízeň a budu se těšit na viděnou...
Dalibor Carbol
Beskydy Card