paragliding škola kurzy létání
BESKYDSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
ALTO PARAGLIDING SCHOOL
ŠUMAVSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
NABÍDKA PRO PILOTY
PRO POKROČILÉ PILOTY
TANDEMOVÉ LETY
ELŮV OBCHOD
NOVINKY
EL SPEEDO - FLYING COMMUNITY

Nová technologie na výrobu sedaček

deska

Váš velký zájem o El Speedo sedačky nás moc těší a hlavně motivuje v jejich dalším vylepšování.

Znáte to – tady by to chtělo trošku více, támhle trošku méně – každý máme trochu jiný poměr délky trupu a délky stehen. Máme i rozdílný tvar zadku, zvláště, když si sedneme na židli. Někdo zasedne celou židli, někteří by se na ni vešli dva, jiný zase nedosáhne nohama na zem a támhleten zase nataženými nohami šťouchá do kolegy naproti. Prostě vymyslet univerzální řešení je náročné a stejně nebude vyhovovat všem.

Proto v El Speedu přicházíme s novým – jak jinak než přímo revolučním řešením. Už se nebudete muset vy přizpůsobovat našim postavám, nápadům a možná pro někoho zvláštním  vychytávkám. V El Speedu vám nyní ušijeme vaši originální sedačku - sedačku podle vašeho gusta.

Gustav – tak jsme nazvali tuto novou technologii výroby sedaček. Rádi bychom vám nyní zjednodušeně nastínili hlavní body našeho řešení.

 1. Tak předně hned na začátku si vás Marcela změří pohledem, jestli je toto řešení pro vás vůbec vhodné. Neradi bychom vám totiž nabízeli investici do „Gustav“ technologie, když vám maximálně sedne naše standardní výroba.
   
 2. Požádáme vás, abyste udělali 35 kliků, 160 dřepů, 80 sklapovaček a uběhli 1500 metrů svižným tempem. Proč? Potřebujeme přesně znát místa, na kterých se nejčastěji potíte a také množství potu, které na nich vypotíte. K tomu nám poslouží 6cm hrubý neoprenovo-vlněný oblek se zabudovanými potosenzitivními čidly, ve kterém to budete dělat. Jen tak jsme schopni vám navrhout konstrukčně správné, dostatečné a efektivní odvětrávání.
   
 3. A nyní třetí závěrečná část naší nové „Gustav“ technologie – kastomizace posedové desky. Nejprve vás požádáme o svléknutí se od pasu dolů. Pro dodržení hygienických pravidel vám zadnici zabalíme do tenkého celofánu a požádáme vás o jemné dosednutí. A teď pozor – do lavoru se sádrou. Ano, přesně tak. Pro ideální vyměření posedové desky potřebujeme přesný odlitek vaší zadnice. Sádra schne rychle, z odlitku uděláme kopii zadnice a pak už se můžete spolehnout na zručnost našich techniků, které vám s přesností a péčí zručného řemeslníka kříženého s domácím lékařem vytvoří vysoce kvalitní karbonovou desku podle vašich potřeb.
   

A máme pro vás připraveny také dva bonusy, pokud se rozhodnete pro naši novou technologii „Gustav“.

 1. Pokud vás někdy za letu trápila potřeba močení a rádi byste se naučili řešit tento problém, připravili jsme pro vás speciální trenažér s kbelíkem a výkonným ventilátorem. Při zavěšení v trenažéru a simulovaném ofukování 40ti kilometrovým větrem se budete moci pod dohledem našich instruktorů trefovat močením do kbelíku. Uvidíte - naše tréninkové výsledky jsou více než překvapivé – budete žasnout.
   
 2. Pokud byste měli zájem, rádi bychom vám nabídli možnost - v připravovaném Flight Parku pod Javorovým, na dlouhou dobu, do základové desky cti – zvěčnit váš pozitivní vztah k novým výrobním technologiím - otiskem kopie tvaru vaší zadnice. „S Gustavem navěky“ – tímto sloganem bude doplněn váš jedinečný otisk.
   

Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vaše objednávky
Váš dubnový El Peedo team ( dříve SKYDIENT) dotaz
mišan
1.4.2017 7:18
Doufám, že s odlitky pr*delí je zacházeno přesně v souladu s příslušnou směrnicí vydanou Úřadem na ochranu osobních údajů ?! Nerad bych, aby se k té mé dostal nějaký úchyla.. :o)
:o)
Dalibor Carbol
2.4.2017 9:02
Vidíš, tak na to jsem nepomyslel. To asi budeme ustanovit etickou a hlavne taky estetickou komisi.
Dost dobrý
Pepan
1.4.2017 12:07
apríl :-))))
=D
Verča
3.4.2017 13:52
Umírám smíchy =D

Beskydy Card