paragliding škola kurzy létání
BESKYDSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
ALTO PARAGLIDING SCHOOL
ŠUMAVSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
NABÍDKA PRO PILOTY
PRO POKROČILÉ PILOTY
TANDEMOVÉ LETY
ELŮV OBCHOD
FIREMNÍ A SKUPINOVÉ AKCE
EL SPEEDO - FLYING COMMUNITY

Vítejte ve světě outdooru!

ag1
fitness02
ag3
ag4
ag5

Jsme agenturou, která vás svým programem a energií přenese do světa outdoorových sportů, aktivního odpočinku a intenzivních vjemů a zážitků. Poskytujeme vám prostor a příležitosti pro lepší poznání sebe sama, svých přátel, kolegů a spolupracovníků, dáváme vám možnost načerpat novou energii a také prověřit vaše schopnosti a hranice.

Od malička se pohybudeme v krásné přírodě, chodíme na kopce, létáme na padácích, projíždíme lesy na horských kolech, slézáme naše skalky, v zimě zdoláváme kopce na skialpech a kopeme si sněhové záhraby k přenocování v chladném prostředí. Jsme pevně spojeni s přírodou a s vámi se o naše spojení dělíme.

Věříme, že aktivní odpočinek v přírodě je přirozenou cestou k obnově a posílení naší duševní rovnováhy a našeho vztahu k okolnímu prostředí.

Zábava pro skupinu
Z výčtu našich akcí a letmým pohledem do naší historie je patrné, že jsme zastánci a propagátoři aktivního trávení času, aktivního odpočinku. Sdělte nám, věkový rozsah ve vaší skupině, váš počet a časové možnosti. Navrhneme a zorganizujeme vám doprovodný program k vámi připravované akci.

Sraz přátel, kolegů z práce, spolužáků, členů zájmových klubů – to vše může být doplněno zajímavou aktivitou, díky které budete mít mnoho příležitostí si promluvit, pobavit se a v nových zážitcích najít zajímavý způsob pro udržení a posílení vašich osobních i pracovních vztahů

Děti a rodiny
I my máme své rodiny a dobře víme, jak je důležité trávit čas s rodinou, ale zároveň všem jejím členům zajistit vlastní vyžití. Připravujeme pro vás takový program pro rodinu, aby si každý z vás odpočal, ale abyste zároveň měli prostor pro společné chvíle a příležitosti k rozvíjení společných myšlenek.

Firemní akce
Bonusový program pro věrné klienty, motivační setkání vašich obchodních partnerů, semináře vašich zaměstnanců – to jsou akce, které našikmi aktivitami běžně doplňujeme, či na kterých jsou naše akce jakousi nosnou vlnou.

Navrhujeme a vytváříme nejrůznější programy podle vašich představ a možností jednotlivých lokalit. Spolehněte se na naši invenci, energii a zkušenost, kterou do těchto programů vkládáme.

VIP akce
Chcete poznat člověka? Vezměte ho do hor. Tam vám o sobě řekne vše.

Vytváříme speciální program pro malé skupiny spolupracovníků, managerů, či obchodních partnerů, pro které hledáte kratší, ale skutečně intenzivní akce. V nevšedních až extrémních podmínkách vás seznamujeme s technikami a způsoby pohybu v horách a přežití v různých situacích.

Základy skálolezení, noční výstupy v horách, zimní bivaky ve sněhových záhrabech, lyžování ve free ridech spojená s protilavinovým školením – to jsou prostředky, které nám umožňují lépe poznat schopnosti a vlastnosti své i ostatních členů skupiny.

Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se brzy naviděnou…
Dalibor CarbolBeskydy Card