paragliding škola kurzy létání
BESKYDSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
ALTO PARAGLIDING SCHOOL
ŠUMAVSKÁ ŠKOLA LÉTÁNÍ
NABÍDKA PRO PILOTY
PRO POKROČILÉ PILOTY
TANDEMOVÉ LETY
ELŮV OBCHOD
TANDEMOVÉ LETY
EL SPEEDO - FLYING COMMUNITY

Zakoupení tandemového letu

eltanzapl01
eltanzapl02
eltanzapl03
eltanzapl04
eltanzapl05
eltanzapl06
eltanzapl07
eltanzapl08

Právě dokončujeme celý rezervační systém, objednávky prosím zatím zasílejte na info@elspeedo.cz nebo zadávejte telefonicky na +420 777 311 661 .

Děkujeme za pochopení
El Speedo team


Máte vybráno z naší nabídky a rádi byste sobě nebo svým blízkým tandemový let pořídili? Nabízíme vám několik možností jak na to:

Stačí si vybrat ten správný typ tandemového letu, vstoupit do objednávkového formuláře, vybrat si lokalitu vašeho tandemového letu, popř. i přibližný termín a odeslat objednávku k nám. 

Náš objednávkový systém vám vygeneruje rezervační číslo a heslo díky němuž se budete moci vy či držitel poukazu kdykoliv přihlásit na svůj účet, vybrat si danou objednávku letu a třeba upravit požadovaný termín letu, doplňkové služby, vybrat si z našich tandemovéch pilotů, kteří v dané oblasti a vybraném termínu působí - prostě nastavit si tandemový let podle vašich představ.

Závěsné létání je velice krásné pro svou jednoduchost a těsný kontakt s přírodou. Ale právě na přírodě a zvláště na meteorologických podmínkách jsme velice závislí. Pokud fouká silný nebo nárazový vítr, pokud je nízká oblačnost zahalující startoviště letového terénu, nebo vane vítr ze špatných směrů, je tendemový let nemožný.

Naštěstí máme k dispozici kvalitní předpovědní moduly a piloty, kteří mají velké zkušenosti s meteorologickými specifiky letových terénů. Nemůžeme vám zaručit na měsíc dopředu, že zrovna v den, který vy potřebujete bude letovo. Ale můžeme vám podat informaci o letovém počasí 2-3 dny dopředu a to s velkou mírou pravděpodobnosti. Každopádně vyžadujeme, abyste se na tandemový let zarezervovali a díky tomu se nechali o možnostech letu ve zvoleném termínu informovat nebo abyste se sami informovali u vámi vybraného pilota.

Pro platbu a převzetí poukazu máte tyto možnosti:

V kanceláři školy
Pokud máte cestu přes Frýdek-Místek a rádi byste osobně zaplatili a vyzvedli "Voucher k letu" či "Dárkový balíček s tandemovým letem", zavolejte nám na tel. +420 777 311 661 nebo napište email, kdy se zastavíte a my vám vše dopředu připravíme. Adresu a mapku naleznete v kontaktech.

Převodem na účet
Zaplatíte-li potřebnou částku převodem na účet školy, můžete si "Voucher k letu" či "Dárkový balíček s tandemovým letem" vyzvednout v kanceláři školy nebo vám jej můžeme zaslat doporučeně poštou. Do variabilního symbolu rezervační číslo, které vám objednávkový systém vygeneroval a poslal na uvedenou emailovou adresu. Pokud emailovou adreu neužíváte, rezervační číslo vám sdělíme telefonicky.

Dobírkou
Jste-li z daleka a naplánujete v dohledné době cestu k nám, nechte si zaslat "Voucher k letu" či "Dárkový balíček s tandemovým letem" na vaši adresu a dobírkovou platbu proveďte přímo na vaši poště.

Při realizaci letu přímo u pilota
Pro vás, kteří jste si nestihli vyzvednout "Voucher k letu" a nebo jste se za námi přišli jenom tak podívat a nakonec jste se rozhodli k letu, je zde samozřejmně možnost zaplacení letu přímo u našeho tandemového pilota. Vyberte si tandemového pilota z našeho seznamu a kontaktujte ho na uvedeném telefonním čísle. Pilot vám nabídne možné termíny letu, vhodnou lokalitu vzhledem k aktuální meteorologické situace a také vhodný čas uskutečnění letu v závislosti na tom jedná-li se o základní, termický či akrobatický tandemový let. 

Na dalších prodejních místech
Pokud jste si zakoupili "Voucher k letu" či "Dárkový balíček s tandemovým letem" na některém z našich prodejních míst, tak už jen stačí si přečíst přiložené instrukce a řídit se jimi. 

Součástí námi zaslaného "Voucheru k letu" či "Dárkového balíčku s tandemovým letem" jsou také podrobné informace jak si let zarezervovat a jak se na let připravit.
 Beskydy Card